KOSZT I SPOSÓB DOSTAWY

DARMOWA DOSTAWA TWOJEGO ZAMÓWIENIA

Wystarczy zrobić zakupy za minimum 150 zł

Dostawa kurierem DPD

Wszystkie produkty posiadamy w swoim własnym magazynie, dzięki czemu realizacja zamówienia może odbyć się w bardzo szybkim czasie. Zamówienia złożone w dni robocze do godziny 10:00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia, a po godzinie 10:00 – następnego dnia roboczego. Za dostarczenie paczek odpowiada firma DPD – aktualnie jedna z najszybciej rozwijających się firm kurierskich na rynku. Wysoka jakość świadczonych usług przez firmę zachęciła nas do podjęcia długotrwałej współpracy. Przesyłki kurierskie dostarczane są maksymalnie w ciągu 3 dni kalendarzowych (24h w dni robocze) od momentu nadania.

Jak przebiega proces wysyłki?

  • Zamówienie składasz we poniedziałek o godzienie 9:00, zamówienie zostanie skompletowane oraz spakowane tego samego dnia, natomiast przesyłka zostanie dostarczona przez kuriera w następny dzień, czyli we wtorek.
  • Zamówienie składasz we poniedziałek o godzinie 21:00, zamówienie zostanie skompletowane oraz spakowane we wtorek, natomiast dostarczona zostanie w środę przez kuriera.
  • Zamówienie składasz w piątek o godzinie 17:00, zamówienie zostanie skompletowane oraz spakowane w poniedziałek, natomiast dostarczona zostanie we wtorek przez kuriera.

Jeśli decydujesz się na przedpłatę to pamiętaj, że każde zamówienia jest wysyłane dopiero po zaksięgowaniu należności na naszym koncie. Jeśli zamówienie opłacisz przy pomocy płatności elektronicznych lub przez PayPal, to pieniądze będą zaksięgowane natychmiast. Gdy zlecisz przelew na nasze konto w swoim banku to płatność może zostać zaksięgowana dopiero w następny dzień roboczy. Jeśli zamawiasz towar za pobraniem, realizacja i wysyłka zamówienia odbywa się od razu.

Dostawa kurierem DPD NA SOBOTE

Specjalna opcja dostawy obowiązuje tylko od czwartku od godziny 14:00 do piątku do godziny 12:00. Za dostarczenie paczek na sobotę odpowiada firma DPD – aktualnie jedna z najszybciej rozwijających się firm kurierskich na rynku. Przesyłka tą metodą z reguły dociera do każdego klienta w sobotę do około godziny 13:00. Z pewnością jest to opcja dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą otrzymać swoje zamówienie jak najszybciej. W przypadku wyboru tej opcji wysyłki w inne dni niż wskazane, opcja ta zostanie zmieniona na zwykłą opcję dostawy kurierem DPD oraz pomniejszona o wskazane powyżej koszty. Jeśli jednak klient złoży wcześniej zamówienie z opcją dostawy na sobotę, należy wpisać w „uwagach do zamówienia” informację o możliwości odbioru paczki tylko w sobotę.

Dostawa Paczkomatem Inpost

Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych, w których możliwy jest odbiór przesyłki o dowolnej porze dnia. Paczki dostarczane są do paczkomatów maksymalnie w 3 dni kalendarzowe od momentu nadania. W naszym sklepie umożliwiamy odbiór zamówień przez system Paczkomatów. Wystarczy podczas dokonywania zakupów, w opcji dostawy przesyłki wybrać Paczkomaty InPost. Za przesyłkę można zapłacić zarówno kartą kredytową i przelewem elektronicznym, jak i za pobraniem.

Dostawa za pośrednictwem Poczty Polskiej

Złożone zamówienie może zostać wysłane również jako list polecony – ekonomiczny lub priorytetowy. Dostawa zamówienia opcją ekonomiczną odbywa się w ciągu około 5 dni roboczych, natomiast priorytetem czas dostawy wynosi od 1 do 3 dni roboczych. Wysyłka zamówienia za pobraniem w tym rodzaju wysyłki jest niedostępna!

Bądź na bieżąco z okazjami i nowościami